Lębork, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog Odzieży

Okolice Lęborka

Etif Polska - Obecnie dla naszego Klienta (Międzynarodowej Firmy z branży odzieżowej) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku technologa w zakładach tekstylnych
- dobra znajomość języka angielskiego.
- umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznej.
- znajomość zasad kroju i szycia
- znajomość tworzenia i konstruowania szablonów odzieży męskiej
- znajomość programu Adobe Ilustrator i pakietu Office (znajomość Systemu Gerbe będzie dodatkowym atutem)

Obowiązki:

- ścisła współpraca z projektantem i konstruktorem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży;
- przygotowywanie rozmiarówki;
- nadzór nad poprawnością produkcji, wdrażanie nowych wyrobów do produkcji
- tworzenie dokumentacji technologicznej wyrobów,
- nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów do produkcii
- czuwanie nad poprawnością produkcji.
- przygotowanie dokumentacji technicznej produktów

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie
- ciekawą pracę w kreatywnym i międzynarodowym zespole
- pracę w młodym i prężnym zespole
- atrakcyjne warunki pracy
- pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. TEO/05/14
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 6943

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Kwiecien, 2014  10:50

Identyfikator: 504984

Wyświetleń: 16780