Lębork, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupów

Łeba

Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.

Obecnie dla naszego klienta z branży produkcji spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
miejsce pracy: Łeba

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (logistyka, zarządzanie produkcją)
- kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
- wiedza z zakresu negocjacji handlowych, kosztów dostawy
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy w zespole
- systematyczność
- samodzielność w działaniu
- dociekliwość, determinacja w dążeniu do celu
- zaangażowanie
- dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia

obowiązki:
- aktywne poszukiwanie i rozwijanie sieci potencjalnych dostawców,
- negocjowanie kontraktów zakupowych,
- analiza i ocena dostawców pod względem: zaopatrzeniowym (materiał), kosztowym (cena), finansowym (termin płatności)

oferujemy:
- możliwość stałego zatrudnienia w stabilnej i renomowanej firmie produkcyjnej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z podanym numerem referencyjnym DO/SDZ/12/12 w temacie maila na adres: praca@hands2work.pl/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Sp. z o. o.&#8221;

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Czerwiec, 2013  12:28

Identyfikator: 463717

Wyświetleń: 1567