Lębork, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ustawiacz wtryskarek

Nowa Wieś Lęborska

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Ustawiacz wtryskarek (m/k)

Miejsce pracy: Nowa Wieś Lęborska
Nr ref.: AEL/P43/0516

Obowiązki:
- ustawianie parametrów przetwórstwa na wtryskarkach,
- przygotowywanie wtryskarek do pracy,
- montaż i demontaż form wtryskowych,
- przeprowadzanie prób wtrysku,
- kontrola i nadzór nad procesem wtrysku,
- dokumentowanie ustawienia maszyn, prób, jakości produkowanych wyrobów,
- przezbrojenia maszyn oraz narzędzi.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne - preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych,
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- praktyczna umiejętność ustawianiu form i przygotowaniu wtryskarek do pracy,
- wiedza związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
- znajomość budowy i działania form wtryskowych,
- sumienność, dokładność i odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazne środowisko pracy,
- umowę na minimum rok.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
trenkwalder.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Maj, 2016  10:24

Identyfikator: 582385

Wyświetleń: 1376