Lębork, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Okolice Lęborka

Etif Polska - Obecnie dla Naszego Klienta - Dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej w okolic Lęborka poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Lean Manufacturing

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (Zarządzanie Produkcją),
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakładach produkcyjnych we wdrażaniu projektów z obszaru Lean Manufacturing,
- Dobra znajomość j. angielskiego lub francuskiego,
- Praktyczna znajomość procesu Lean Manufacturing oraz innych metod usprawniania procesów produkcyjnych
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Umiejętność współpracy w zespole i koordynowania pracy innych,
- Umiejętność zarządzania projektami,
- Mile widziana znajomość oprogramowania SAP.
obowiązki:
- Usprawnianie i optymalizacja procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu narzędzi z zakresu Lean Manufacturing,
- Poprawa produktywności i jakości produkowanych wyrobów,
- Koordynacja zasobów niezbędnych do produkcji,
- Sporządzanie raportów z produkcji.
oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
Możliwości rozwoju
opis dodatkowy:
Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim na adres e-mail
rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. SPL/07/12

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 6943

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Sierpien, 2012  11:44

Identyfikator: 409146

Wyświetleń: 4959