Lębork, Pomorskie

zmień miasto
Następne ogłoszenie >>

Praca kuchenna

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Kucharz

Obowiązki:
• Sporządzanie posiłków zgodnie z recepturami i normami obowiązującymi w żywieniu zbiorowym,
• Pobieranie prób żywnościowych zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawa,
• Nadzór nad pracą podległego personelu kuchennego.
• Dbałość o pełną i terminową realizację planu.

Miejsce pracy: ui. Koszarowa, Wrocław(szpital)
Oferujemy:
• Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz,
• Pracę w stałych godzinach od 06.00-14.00 od poniedziałku do niedzieli.
• Stawkę 30 zł brutto/h
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę).

Oczekujemy:
• Zaangażowania w powierzone obowiązki,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Doświadczenia w żywieniu zbiorowym,
• Rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
• Pozytywnego nastawienia,
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• Aktualnej książeczki sanepidu,
• Znajomości języka Polskiego w mowie oraz w piśmie.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 571 330 178

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 04 Lipiec, 2024  14:05

Identyfikator: 745795

Wyświetleń: 3806